KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 11732065

nr 1173 2065

John Jon-And

(1889-1941), Sverige

Blyertsteckning, Porträtt, signerad 1940,16x9

John Jon-And, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1889, död 1941.

måndag 2 april 2018
kl 18:08:37

John Jon-And

Läs mer om John Jon-And